
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
588,74 ₴
- Немає в наявності
- Код: 052-008-0120-020
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний лінійний світильник "HAVZA-60" 60W (120см) 6400K 052-008-0120-020
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення у комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 60 W |
| Робоча напруга | 165-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1173 мм х 40,5 мм х 72 мм |
| Світловий потік | 4620 lm |
| Термін експлуатації | 20 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 588,74 ₴



