Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED "COMBAT-150" 150 W
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 3 x 3.2V 10Ah Lithium Iron Phosphate |
| Час заряджання | 4-6 годин (сонячний день) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Пульт дистанційного керування, без стійки у комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 150 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 415 мм х 127 мм |
| Світловий потік | 1400 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 081,63 ₴






