Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-20" 20 W (074-010-0020-020)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 4×3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
| Час заряджання | 4-6 год.(пасмурно-1день,дощ-2дні) |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Вмонтований сутінковий датчик |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| Потужність | 20 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 320 мм х 183 мм х 670 мм х 48 мм |
| Світловий потік | 230 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 712 ₴







