Світильник світлодіодний фасадний SMD LED "TWIST-15" 15W настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Світить в три сторони |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200 К |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 85-265V |
| Розміри (ДхШхВ) | 220 х80х53мм |
| Світловий потік | 987 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500,10 ₴




