Лампа світлодіодна поворотна "TRIO-R" 36W 6400K Е27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 288 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 100-265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 240 мм * 370 мм |
| Світловий потік | 3200 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | Е27 |
| Кут розсіювання | 200° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,40 ₴



