Ліхтар ручний 25W "CRESPO"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 4-6 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 25W |
| Робоча напруга | 5V DC Micro USB |
| Розміри (ДхШхВ) | 162 мм*102мм |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | слабке світло - 20 год , середнє світло - 5 год, яскраве світло - 1,5 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 568,71 ₴


