Світильник настільний LED "AZRA" 10 W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Додатково | Лед екран; календар; будильник; USB; диммерується; має сенсорний вимикач |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6000K - 4500К- 3000К |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 100 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 361 мм * 205 мм * 451 мм |
| Світловий потік | 600 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 603,16 ₴





