Світильник аварійний LED "MESSI-15" 15W настільний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час заряджання | 20-24 рік |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 8000К-12000К |
| Потужність | 15 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 350 мм * 50 мм * 50 мм |
| Світловий потік | 420 lm - 70 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тривалість роботи від акумулятора | макс потужність - 3год мин потужність - 15 год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,08 ₴


