Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4200К |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Світловий потік | 930 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 97,46 ₴


