Світильник фасадний - вказівник номера будинку "ARENA" настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 Вт |
| Додатково | Вмонтований датчик світла |
| Кількість в пакованні | 1шт. |
| Колірна температура, К | 4000 К |
| Потужність | 10Вт |
| Робоча напруга | 100-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 194 мм*300 мм |
| Світловий потік | 750Lm |
| Термін експлуатації | 30.000рік |
| Ступінь захисту IP | ІР44 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴


