Світильник накладний "SHARK-24" 24W 6400K (білий)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Дальність виявлення | max.8m |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400К |
| Кут виявлення | 360° |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 100 - 265 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 335 мм * 90 мм |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 716,68 ₴


