Люстра LED "AVALON" 35W 4000K (хром)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 280 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 4000 K |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 35 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм * 80 мм |
| Світловий потік | 2100 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 рік. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 471,72 ₴


