Фонарик "BECKHAM-2"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 5,6 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Колірна температура, К | 9000К- 150000К |
| Потужність | 0,7 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 98 мм*81 мм*70 мм |
| Світловий потік | 35 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 годин |
| Тип світлодіодів | LED |
| Колір | Жовтий, синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208,32 ₴


