Світильник фасадний "PALMIYE-2" Е27 настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | неірж. сталь |
| Потужність | max.100 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 150 мм* 320 мм * 230 мм |
| Ступінь захисту IP | IP 44 |
| Тип цоколя | Е 27 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 352,80 ₴


