Світильник вмонтований "MARIA-12" 12W 6400k
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Врізний отвір | 125 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Матеріал корпусу | метал, скло |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 160 мм * 160 мм * 40 мм |
| Світловий потік | 744 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 г. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324,85 ₴


