Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 72 W |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Колірна температура, К | 6400K |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 600 мм* 26 мм |
| Світловий потік | 750 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 г. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | G13 |
| Кут розсіювання | 195° |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84,11 ₴


