Запрошуємо вас відвідати інтернет-магазин E-WATT, де представлена продукція від ElectroHouse. Вимикач дзвінка EH-2882 торгової марки ElectroHouse серії Enzo стане чудовим рішенням для вашого будинку завдяки своєму класичному дизайну, функціональності та безпеці. Кнопка дзвінка розрахована на роботу в мережі з напругою 220-250 В і силою струму 16 А. Виріб відзначається надійністю та тривалим терміном експлуатації, з гарантованою кількістю циклів у 40 000.
Конструктивно це підпружинена кнопка, яка не фіксується і має два контакти. Натискання на кнопку замикає електричний ланцюг, а відпускання — розмикає його. Вимикач має клас захисту IP22 і, як і інші пристрої серії Enzo, виконаний у білому кольорі, що дозволяє йому гармонійно вписатися у будь-яку колірну гаму вашого інтер'єру.
Пристрій підключається на фазний провід, розмикаючи ланцюг, тоді як нульовий провід йде безпосередньо до дверного дзвінка. Ланцюг замкнеться лише при натиснутій кнопці вимикача. Вимикач дзвінка Enzo EH-2882 призначений для використання з дротовими дверними дзвінками і встановлюється у стандартний підрозетник.
Завітайте до інтернет-магазину E-WATT, щоб скористатися нашими вигідними пропозиціями та знайти найкращі товари для вашого будинку!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80,4 гр |
| Вид електрофурнітури | Вимикач дзвінка |
| Висота | 8,4 см |
| Довжина: | 8,4 см |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість постів / клавіш | 1 |
| Кількість робочих циклів | 40 000 |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Вімікач |
| Колір | Білий |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 72,54 ₴


