На сторінці інтернет-магазину E-WATT ми раді представити вам подвійну розетку без заземлення бренду Electro House EH-2110P-PG в кольорі графіт. Її корпус виготовлений з високоякісного ABS пластику, що забезпечує довговічність і зберігає привабливий зовнішній вигляд без особливого догляду.
Елегантна подвійна розетка може використовуватися в різних типах інтер'єрів, де переважають темні, світлі або нейтральні відтінки, і створює відмінний акцент або доповнення до загального дизайну приміщення.
Розетка EH-2110P-PG є надійною та безпечною в експлуатації, має ступінь захисту IP22 і розрахована на силу струму 16A. Вона ідеально підходить для роботи в мережах з напругою 180–260 В. Ця модель виготовлена відповідно до європейських стандартів з використанням високоякісних матеріалів і має тривалу гарантію.
Запрошуємо вас завітати в інтернет-магазин E-WATT та придбати цю елегантну розетку для вашого інтер'єру!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка подвійна б/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 2 |
| Матеріал | Термопластик |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 115х82х32 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 169,12 ₴


