Представляємо вашій увазі розетку бренду Electro House EH-2108P-PG кольору графіт, яку можна придбати в інтернет-магазині E-WATT. Її корпус виготовлений з високоякісного ABS пластику, що забезпечує довговічність та збереження чудового зовнішнього вигляду без потреби в особливому догляді. Розетка виконана в графітовому кольорі, що виглядає дуже ефектно та поєднується з елементами того ж кольору. Елегантна розетка кольору може бути скомбінована з іншими відтінками, підкреслюючи та доповнюючи стиль інтер'єру, тому її можна використовувати в різних інтер'єрах з переважанням темних, світлих або нейтральних кольорів.
Розетка EH-2108P-PG виготовлена з термостійкого пластика, що витримує великі струми та не деформується при перепадах температури. Вона стійка до механічних впливів під час транспортування та монтажу, що робить її надійною та безпечною в експлуатації. Розетка має ступінь захисту IP22, що забезпечує захист від пилу та вологи, та розрахована на силу струму 16 А. Працює в мережі з напругою від 180 до 260 В. Розетка без заземлення серії Enzo відповідає європейським стандартам якості та має тривалу гарантію.
Запрошуємо вас завітати до інтернет-магазину E-WATT, де ви знайдете розетку EH-2108P-PG та інші високоякісні електротехнічні вироби. У нас ви зможете обрати продукцію, яка зробить ваш інтер'єр стильним та функціональним.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Термопластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 22 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка б/з |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP22 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал | Термопластик |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Розмір | 84х84х41 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 122,36 ₴


