Розетка одинарна з кришкою матеріал пластик серії ENZO від бренду Electro House є високоякісним електротехнічним виробом, призначеним для безпечного підключення різних приладів до електромережі. Її особливість полягає в наявності захисної кришки, яка у неробочому положенні захищає механізм від пилу та сторонніх предметів, забезпечуючи естетичний вигляд і тривалу роботу пристрою.
Корпус розетки виготовлений зі зносостійкого пластику, а механізм використовує високоякісний термопластик, що гарантує його довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Розетка EH-2116P-PG відповідає класу захисту IP44 за міжнародними стандартами, що забезпечує захист від бризок води і пилу.
Запрошуємо завітати до інтернет-магазину E-WATT, де ви зможете придбати цю розетку та інші високоякісні електротехнічні вироби. Наші товари гармонійно поєднуються з різними сучасними інтер'єрами, забезпечуючи якість і безпеку в експлуатації протягом тривалого часу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Захисна кришка | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір корпусу | Графітовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид електрофурнітури | Розетка з/з та кришкою |
| Вид монтажа | Вбудований |
| Захист (IP) | IP44 |
| Колiр | Графіт |
| Кількість гнізд | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Номінальний струм In | 16 A |
| Особливості | З кришкою |
| Розмір | 84х84х45 мм |
| Серія | Enzo |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 169,12 ₴


