Компактна меблева розетка EH-AR-306 від компанії ElectroHouse, доступна в інтернет-магазині E-WATT, призначена для підключення до електромережі різних електроприладів, які потребують напруги 220В (номінальний струм 16А) і USB-пристроїв з напругою 5В (номінальний струм 2.4А). Ця модель має два гнізда для підключення пристроїв до мережі 220В і два роз'єми USB для підключення мобільних пристроїв.
Цей функціональний та стильний пристрій має широке застосування. Використання компактної меблевої розетки у вашому домі зробить побут комфортнішим: дозволить розмістити меблі за власним бажанням і позбавить необхідності використання подовжувачів для підключення електроприладів. Наприклад, її можна вбудувати в стільницю на кухні для підключення часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка тощо), або ж у робочий стіл, тумбочку біля ліжка чи журнальний столик. Це лише кілька варіантів використання цього пристрою. В офісі компактна меблева розетка також незамінна, адже дозволить раціонально організувати робочий простір і зробити його безпечнішим. Ви можете одночасно підключити до чотирьох пристроїв: два електроприлади, що використовують напругу 220В, і два пристрої, які потребують 5В. Роз'єми USB дозволяють підключити смартфон або планшет без використання блока живлення, заряджати повербанк чи інші гаджети, які потребують напругу 5В.
Компактна меблева розетка надійна, функціональна і зручна у використанні. У неробочому положенні вона взагалі не займає місця і, завдяки своїй конструкції, захищена від попадання пилу. Особливістю цієї моделі є наявність спеціальних металевих вставок, що додають додаткову міцність та естетичність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькі характеристики | |
| Cтрум USB | 2,4 А |
| Вид монтажа | Прихований |
| Висота | 23,2 см |
| Діаметр під отвір | 6 см |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Сріблястий металік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 2+2usb |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
- Ціна: 2 671,38 ₴





