Компактна меблева розетка (горизонтальна) 3 x 16 А, 2 x USB 2,4 А IP40 EH-AR-302 від компанії Electro House, доступна в інтернет-магазині E-WATT, призначена для підключення різних електроприладів, що потребують напруги 220В (номінальний струм 16А), а також мобільних пристроїв через роз'єми USB (5В, номінальний струм 2,4А). Ця модель має три гнізда для підключення пристроїв до мережі з напругою 220В і два USB-порти для зарядки мобільних пристроїв.
Цей стильний і багатофункціональний пристрій має широку сферу застосування. Вдома використання компактної меблевої розетки зробить ваш побут зручнішим, дозволяючи розташовувати меблі як завгодно і позбавляючи від потреби в подовжувачах. Її можна вбудувати в стільницю на кухні для підключення часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка тощо), в звичайний або комп'ютерний стіл, в тумбочку біля ліжка, в журнальний столик. І це далеко не всі варіанти використання цього пристрою. В офісі компактна меблева розетка незамінна, оскільки дозволить більш раціонально організувати робочий простір і зробить його безпечнішим. Ви можете одночасно підключити до п'яти пристроїв: три електроприлади з напругою 220В і два мобільні пристрої через USB-порти. У USB-роз'єми можна підключити смартфон або планшет без використання блоку живлення, або ж заряджати повербанк. Також можна підключити будь-який інший гаджет, що потребує напруги 5В.
Компактна меблева розетка надійна, функціональна і зручна у використанні. У неробочому положенні вона взагалі не займає місця і завдяки своїй конструкції захищена від попадання пилу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Номінальний струм | 16 А |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Частота струму | 50 Гц |
| Користувацькі характеристики | |
| Cтрум USB | 2,4 А |
| Вид монтажа | Прихований |
| Висота | 113 мм |
| Діаметр | 100 мм |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Сріблястий металік |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 3+2usb |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
- Ціна: 2 502,26 ₴





