Компактна меблева розетка 1 x 16 А, 1 x USB 2,1 А, провід 3 x 1.5 mm² EH-ARN-304 від компанії Electro House, доступна в інтернет-магазині E-WATT, призначена для підключення до електромережі різних електроприладів, які потребують напруги 220В (номінальний струм 16 А) та USB-пристроїв з напругою 5В (номінальний струм 2,1 А). Ця модель має одне гніздо для підключення пристроїв до мережі 220В і один роз'єм USB для мобільних пристроїв.
Функціональний і стильний, цей пристрій має широке застосування. Використання компактної меблевої розетки у вашому домі зробить побут зручнішим: дозволить розташувати меблі без необхідності використовувати подовжувачі для підключення електроприладів. Наприклад, її можна вбудувати в стільницю на кухні для підключення часто використовуваних електроприладів (міксер, пароварка, тостер, кавоварка тощо), або ж у робочий стіл, тумбочку біля ліжка чи журнальний столик. Це лише кілька варіантів використання цього пристрою. В офісі компактна меблева розетка також незамінна, адже дозволить раціонально організувати робочий простір і зробити його безпечнішим. Ви можете одночасно підключити два пристрої: один електроприлад, що використовує напругу 220В, і один пристрій, який потребує 5В. Роз'єм USB дозволяє підключити смартфон або планшет без використання блока живлення, заряджати повербанк чи інші гаджети, які потребують напругу 5В.
Компактна меблева розетка 1 x 16 А, 1 x USB 2,1 А, провід 3 x 1.5 mm² надійна, функціональна і зручна у використанні. У неробочому положенні вона взагалі не займає місця і, завдяки своїй конструкції, захищена від попадання пилу та сторонніх предметів. Особливістю цієї моделі є відсутність висувного механізму та наявність зсувної захисної кришки, що дозволяє розміщувати розетку не лише на горизонтальних, але й на вертикальних поверхнях. Вона також підходить для умов обмеженого простору, де немає можливості використовувати розетку з висувним механізмом, адже навіть у робочому положенні ця модель розетки абсолютно не займає місця.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Стан | Вживані |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Cтрум USB | 2,1 А |
| Вид монтажа | Прихований |
| Висота | 86 мм |
| Діаметр | 50 мм |
| Захист (IP) | IP40 |
| Колiр | Сріблястий металік, Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість гнізд | 1+1usb |
| Напруга живлення | 220-250 В |
| Номінальний струм | 16 |
| Тип | Розетка |
| Тип електрофурнітури | Розетка електрична |
| Частота тока | 50 |
- Ціна: 1 410,64 ₴




