Світильник ЖКГ 15 Вт 1200 Лм 6500К EH-GKH-02 торгової марки ElectroHouse є освітлювальним LED пристроєм. Має потужний світловий потік 1200 Лм холодного білого кольору. Відрізняється простотою і надійністю конструкції. Корпус виконаний з високоякісних і екологічно чистих матеріалів і відповідає міжнародному класу безпеки IP54, що робить його стійким до підвищеної вологості, пилоутворення, перепадів температури, а також до вібрацій. Розсіювач забезпечує рівномірність світіння, що дає гарну освітленість. Є вбудована система захисту від перенапруги. Цей електропристрій можна з успіхом використовувати для освітлення під'їздів житлових будинків, підвалів і горищ, приміщень з високою вологістю. Дозволяє економити кошти за рахунок малого споживання електроенергії (економія до 90%) і довгого терміну служби (близько 30000 годин). На товар надається гарантія 2 роки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >70 Ra |
| Вологозахищений | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр | 170 мм |
| Діаметр розсіювача | 160 мм |
| Захист (IP) | IP54 |
| Колiр | Білий |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Напруга живлення | 165 — 265 В |
| Номінальна потужність | 15 Вт |
| Світловий потік | 1200 Лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Тип діода | SMD 2835 |
| Тип світильника | ЖКГ |
| Товщина | 51 мм |
- Ціна: 197,48 ₴



