Рекомендуємо для Вашої уваги розглянути LED прожектор 150 Вт 6500К 13500 Лм IP65 EH-LP-260 від компанії ElectroHouse. Призначений для освітлення великих приміщень і ділянок. Має високоміцний корпус, який зроблений з високоякісного алюмінію і пластика. В середині міститися світлодіоди у кількості 260 штук. Живиться від електричної мережі 220 В, при цьому потужність пристосування максимально розрахована на 150W. Міра захисту згідно міжнародних стандартів відповідає IP65. Кут освітлення дорівнює 210 градусам, що дозволяє освітити величезну область. Випромінює яскраве холодне світло, яке рівномірно розподіляється і не створює ніяких спотворень і мерехтінь. Витримує різні температурні режими і може використовуватися і в дощ, і сніг, і в холод і жару. Доставка робиться у будь-яку точку України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип лампи | LED |
| Вологозахищений | Да |
| Висота | 26 см |
| Гарантія | 24 місяці |
| Датчик руху | немає |
| Довжина: | 36 см |
| Захист (IP) | IP65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість LED | 260 |
| Потужність | 150 Вт |
| Світловий потік | 13500 Лм |
| Температура світіння | 6500К |
| Температурний діапазон | -40 ... +50°С |
| Тип | Прожекторі |
| Тип діода | SMD 5730 |
| Кут розсіювання | 120 |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 1 864,24 ₴





