LED-лампа T140 E27 50 Вт 4100 K EH-LMP-1303 від торгової марки Electro House застосовується як найсучасніший і якісніший освітлювальний пристрій, який можна використати в різних приміщеннях. Виконаний з високоміцних і зносостійких матеріалів, які відповідають вимогам міжнародних стандартів. Порівняно із старими видами джерел світла вона є дуже енергоефективною і може заощадити значно вашу споживану електроенергію. Вона відразу включається і сильно не нагрівається, що говорить про її відмінні термостійкі і вогнетривкі властивості. Світить нейтральним білим кольором, що добре для сприйняття і не сліпить очі. Якщо виникають перенапруження в електромережі, то вона не перегорає, тому як оснащена спеціальним стабілізатором.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,209 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 50 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 50 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø140 * 202 мм |
| Світловий потік | 4500 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | T140 |
| Форма колбі | Циліндрична |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 284,66 ₴



