LED-лампа Т120 E27 40 Вт 4100 К EH-LMP-1302 від торгової марки ElectroHouse служить для якісного і енергоефективного освітлення у будь-якому приміщенні.
Зроблена з найбільш високоякісних і міцних матеріалів, виготовлених по новітнім сучасним технологіям згідно міжнародних стандартів. В порівнянні із звичайними (розжарювання, люмінесцентними, ртутними) вона є повністю безпечною, оскільки не містить у своєму складі шкідливих речовин. Використовуючи її, ви зможете дуже добре заощадити витрату електроенергії.
Вона миттєво включається і має нейтральний білий колір, який відмінно діє на очі і не сліпить. При виникненні різних збоїв і перенапружень в електромережі вона не перегорає, оскільки містить спеціальний стабілізатор, який контролює її роботу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 40 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 40 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø 120 * 179 мм |
| Світловий потік | 3600 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | Т120 |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 220,95 ₴


