LED-лампа Т100 E27 30 Вт 4100 К EH-LMP-1301 від виробника ElectroHouse є дуже корисним виробом для яскравого освітлення вашого приміщення. Виконана з високоякісних, міцних і вогнетривких матеріалів згідно з новими технологіями і міжнародними стандартами. Порівняно з накалювання, ртутними, ультрафіолетовими вона не має у своєму складі шкідливих речовин, тому як зроблена з екологічно чистих матеріалів і абсолютно безпечна для вашого здоров'я. Застосовуючи її, ви забезпечуєте високу енергоефективність і відповідно значну економію вашої електроенергії. При включенні миттєво вступає в роботу, при цьому не здатна нагріватися, що дуже добре для забезпечення протипожежної безпеки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,113 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 30 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø100 * 159 мм |
| Світловий потік | 2700 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | Т100 |
| Форма колбі | Циліндрична |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152,95 ₴


