LED лампа A70 E27 20 Вт 4100К EH-LMP-1402 від торгової марки ElectroHouse потрібна для якісного і безпечного освітлення у вашій кімнаті. Зроблена з високоякісних і зносостійких матеріалів згідно новітніх сучасних технологій і міжнародних стандартів. В порівнянні із звичайними, такими як розжарювання, ртутними, ультрафіолетовими або люмінесцентними вона екологічно чиста, оскільки не виділяє шкідливих для вашого здоров'я речовин. Використовуючи її, ви зможете значно заощадити вашу електроенергію. Вона вмить включається і при експлуатації не здатна сильно нагріватися. Має нейтральний білий колір, що дуже корисно для ваших очей і приємно для сприйняття, що добре позначається при виконанні різної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,086 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 20 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø 80 * 150 мм |
| Світловий потік | 1800 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип лампи | A70 |
| Форма колбі | Стандартна (груша) |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 96,88 ₴


