LED-лампа Куля P45 E14 8 Вт 4100 К EH-LMP-12612 від торгової марки Electro House є енергозбережним електропристроєм, який застосовується для освітлення різних приміщень. Незважаючи на її невеликі розміри вона має ефективний і дуже яскравий світловий потік до 720 Лм . Випромінює м'яке біле світло, яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів по сучасних технологіях.
Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використати при низьких і високих температурах. Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє освітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,279 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колір колби | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 8 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 8 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø 45 * 79 мм |
| Світловий потік | 720 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Тип | Світлодіодні лампи |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Кут розсіювання | 180 |
| Форма колбі | Куля |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 40,38 ₴


