Лампа світлодіодна форми куля EH-LMP-1262 від торгової марки ElectroHouse цє енергозберігаючий електропристрій, який застосовується для освітлення різних приміщень.
EH-LMP-1262 незважаючи на невеликі розміри володіє ефективним і дуже яскравим світловим потоком 450 Лм . Випромінює м'яке біле світло, яке сприятливо сприймає ваш зір. Виготовлена з високоякісних матеріалів за сучасними технологіями.
Має величезний ресурс служби - до 50000 годин, а при стабільній роботі електромережі може прослужити ще довше. Її можливо використовувати при низьких і високих температурах.
Завдяки своїй круглій формі вона дозволяє висвітлювати навколо себе область з розгорнутим кутом 180 градусів. При експлуатації LED лампа Куля G45 E27 5 Вт 4100К не нагрівається і при скачках напруги не мерехтить, а продовжує і далі бездоганно працювати.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору | >80 Ra |
| Вага | 0,0266 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Коефіцієнт збереження світловіддачі в кінці номінального терміну служби | 95,8% |
| Колiр | Білий |
| Кількість циклів вмикання до передчасного виходу лампи з ладу | 100000 |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 180-260 В |
| Питоме значення показника енергоспоживання (Ес) на 1000 годин | 5 КВт·год/1000 рік |
| Розмір | Ø45 * 80 mm |
| Світловий потік | 450 Лм |
| Температура світіння | 4100К |
| Кут розсіювання | 180 |
| Форма колбі | Куля |
| Час розігрівання лампи (60% повної світлової віддачі) | 0,5 с |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 37,41 ₴


