Ліхтарик з боковим світлом та акумулятором чорний EH-FLV-B10 торгової марки Electro House, доступний в інтернет-магазині E-WATT, є легким і компактним пристроєм з функцією Powerbank. Це корисний аксесуар, який зручно носити з собою, оскільки він мало важить і займає мінімум місця. Ліхтарик має яскравість LED-800lm і яскравість COB - 350lm, що забезпечує потужне освітлення навіть у найтемніших умовах. Ліхтарик з боковим світлом та акумулятором чорний EH-FLV-B10 зручний і надійний в експлуатації, має тривалу гарантію і оснащений магнітом для кріплення, що дозволяє закріпити його на будь-якій металевій поверхні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Потужність лампи | 10 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип діода | COB |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист (IP) | IP54 |
| Колiр | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Потужність | 10 Вт |
| Розмір | 135х27х27 мм |
| Технічні особливості | Функція powerbank |
| Тип акумулятора | Li-ion 18650 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 687,84 ₴




