
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м
93 ₴
- В наявності
- Код: 00-00021038
Продукція преміального класу вражає своєю яскравістю та вдосконаленою конструкцією порівняно з іншими моделями. У цій серії досягнута найвища якість кріплення завдяки застосуванню нового білого скотчу на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару тепер в полтора рази більша, ніж у попередніх моделях.
В третьому поколінні професійної лінійки стрічок оновлені дроти живлення, обплетені силіконом, а не ПВХ. Це забезпечує високу еластичність стрічки, навіть в умовах низьких температур. Світловий потік даної моделі досягає 1950 лм, а споживана потужність складає 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 7500-8000 K, кут світіння – 120°.
Виробникам вдалося досягти високої яскравості світіння стрічки, не жертвуючи іншими експлуатаційними характеристиками. При рівних параметрах ця модель набагато яскравіша за продукцію інших брендів. Оновлені світлодіоди та вдосконалена технологія також збільшили прогнозований термін роботи стрічки до 35 000 годин, завдяки чому виробник надає гарантію на 3 роки. Придбати цю передову стрічку можна в інтернет-магазині E-WATT, де представлений широкий асортимент світлового обладнання.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00021038 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-СW-20 холодний білий, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки (LED) |
| Світловий потік, Lm | 1950 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 7500-8000 K |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Ціна | 2.66 |
| додаткові розділи | Світлодіодні стрічки 24V |
- Ціна: 93 ₴



