Запрошуємо вас в інтернет-магазин E-WATT, де представлено нове покоління світлодіодних стрічок "Стандарт". Ці інноваційні вироби перевершують попередні моделі, використовуючи світлодіоди з яскравістю 18-20 лм, що у 2-2,5 рази вище, ніж у попередній серії.
Енергоефективність стрічки становить 9 Вт/м, з 120 діодами на кожному метрі. Колірна температура варіюється від 2800 до 3200K, з кутом світіння 120°. Термін служби досягає 20 000 годин, а гарантія від виробника складає 12 місяців.
Спеціальний захисний шар, який розташований з низу стрічки, запобігає волого- та фізичним пошкодженням струмопровідних частин. Рівномірний розмір діодів усуває візуально виразні проміжки між сегментами. Кріплення стрічки вдосконалено за допомогою професійного скотча 3М з подвоєною товщиною та покращеною адгезивною здатністю.
Світлодіодні стрічки представлені у стильній брендовій упаковці, що підкреслює високу якість виробу. Переходьте в інтернет-магазин E-WATT та переконайтеся в якості та ефективності нових світлодіодних стрічок "Стандарт".
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається в бобіні кратно 50 метрів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000К |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022568 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP20 |
| Кількість світлодіодів | 120 шт./м |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка OEM ST-50-12-2835-120-WW-20 (50м) тепла біла, негерметична, 1м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 9 Вт/м |
| Розмір | 8х2 мм |
| Робоча напруга | DC 12 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 12V |
| Світлова видатність | 100 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 915 Lm |
| Термін експлуатації | 12м |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 1.08 |
| Основні | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 39 ₴/м






