Бл
ок живлення BIOM Professional DC24 400W BPX-24-400 16,6A призначений для стабільної роботи з світлодіодними освітлювальними системами. Він забезпечує високу ефективність і надійність, а також має компактні розміри, що дозволяють використовувати його в різних умовах. Високі технічні характеристики цього блоку живлення гарантують безперебійну роботу та довговічність.Блок живлення оснащений системою захисту від перевантажень, що дозволяє подовжити його термін служби та підвищує безпеку використання. Для оптимального функціонування рекомендується враховувати коефіцієнт запасу потужності на рівні 25-30%.
Придбати блок живлення BIOM Professional DC24 400W BPX-24-400 16,6A можна в магазині E-WATT, забезпечивши своє LED-освітлення надійним і потужним джерелом живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 400W BPX-24-400 16,6А |
| Ціна | 24.08 |
| Артикул | 00-00023395 |
| Потужність | 400 W |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Розмір | 217x60x29 |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Струм на виході | 16.6 A |
| Клас захисту | IP20 |
| Валюта | USD |
| Стан товару | Новий |
| Наявність | В наявності |
| Тип охолодження | Пасивне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴




