Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00021742 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 90 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 10 W |
| Назва | Світлодиодна лампа Biom BT-610 A60 10W E27 6400К матова |
| Наявність | В наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6400K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 0.97 |
| Основні | |
| Колір світіння | Холодний білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 ₴





