Ласкаво запрошуємо вас в інтернет-магазин E-WATT, вашого найкращого партнера у справах ефективного освітлення та енергозбереження. У нашому асортименті представлений найсучасніший світлодіодний світильник Biom BYS-02-48-5, який ідеально підходить для створення яскравого та енергоефективного освітлення у різних приміщеннях.
Світильник оснащений світлодіодами SMD, які гарантують високу якість світла та тривалу службу. Його потужність 48 Вт забезпечує яскраве та рівномірне освітлення із теплим білим відтінком при 5000 К. Таке світло створює комфортну та затишну атмосферу в будь-якому приміщенні.
Стильний квадратний дизайн та оригінальний декор світильника додають в інтер'єр сучасності та оригінальності. Biom BYS-02-48-5 підходить для різних типів приміщень, включаючи житлові, офісні та комерційні.
Основною перевагою цього світильника є його висока енергоефективність та довгий термін служби.Тому обирайте якість та зручність з інтернет-магазином E-WATT та світильником Biom BYS-02-48-5. Підкресліть свій смак та створіть комфортне освітлення разом з нами!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип виробу | LED світильник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Накладні |
| Габаритний розмір, мм | 300x300x35 |
| Еквівалентна потужність | 432 W |
| Клас захисту | IP33 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал корпусу | ABS-пластик |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 48 W |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 4320 Lm |
| Температура світла | 5000 К |
| Тип розсіювача | Матовий (Frosted) |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
- Ціна: 723 ₴


