
Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-WW-20 теплий білий, негерметична, 1 м
93 ₴/м
- В наявності
- Код: 00-00022695
Дана стрічка належить до серії BIOM Professional BPS-G3, яка уособлювала нове, третє покоління виробів даного бренду. Продукція преміального класу має найбільшу яскравість серед споріднених моделей та оновлену конструкцію. На кожному сегменті стрічки є логотип компанії, який підтверджує справжність виробу. У даній серії досягається покращена якість кріплення за рахунок використання нового білого скотча на зворотному боці стрічки. Товщина клейового шару у півтора рази більше, аніж у попередників.
У третьому поколінні професійної лінійки оновлені навіть дроти живлення: їхній колір змінився на білий та помаранчевий, а обплетення тепер зроблене з силікону, а не ПВХ, що забезпечує високу еластичність стрічки навіть в умовах роботи за низьких температур. Цей виріб має світловий потік 1920 лм та споживану потужність 13,5 Вт/м. Діапазон колірних температур – 2800-3200 К, кут світіння – 120°.
Виробникові вдалося домогтися високої яскравості світіння стрічки без зниження інших експлуатаційних характеристик. При рівних параметрах дана модель набагато яскравіше виробів інших брендів. За рахунок оновлення використовуваних світлодіодів та вдосконалення технології також вдалося збільшити прогнозований термін роботи продукції до 35 000 годин, через що виробник сміливо дає на стрічку гарантію на 3 роки.
Ціна вказана за 1 метр LED стрічки та відпускається кратно 5 метрам.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 24 вольт |
| Потужність | 13.5 Вт |
| Напруга мережі | Двадцять чотири |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00022695 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 36 |
| Клас захисту | IP20 |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Назва | Світлодіодна стрічка BIOM Professional BPS-G3-24-2835-120-WW-20 теплий білий, негерметична, 1 м |
| Наявність | В наявності |
| Споживана потужність | 13,5 Вт/м |
| Розмір | 8x2 мм |
| Робоча напруга | DC 24 V |
| Розділ | Світлодіодні стрічки 24V |
| Світлова видатність | 145 Lm/W |
| Світловий потік, Lm | 1920 Lm |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2800-3200 K |
| Ціна | 2.66 |
| Основні | |
| Кількість світлодіодів | 120 |
| Напруга | 24 В |
| Світловий потік | 1920 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип освітлення | Світлодіодна стрічка |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Кут світіння | 120 град. |
- Ціна: 93 ₴/м





