Блок живлення BIOM Professional DC12 24 W BPLS-24-12 2 А stick
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019659 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 12V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 24 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC12 24 W BPLS-24-12 2 А stick |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 193×15×18 мм |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 12V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 4.90 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 218 ₴




