Блок живлення BIOM Professional DC24 60 W BPBLS-60-24 2.5 А stick
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00019651 |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 60 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 60 W BPBLS-60-24 2.5 А stick |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 313×15×18 мм |
| Робоча напруга | 180-240 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 2.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 8.40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 374 ₴




