
Світлодіодний модуль BRT XG19 5630-3 led W 1,5 W 6500 K, 12 В, IP65 білий із лінзою напівсфера
16 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00011713
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль, який представлений в інтернет-магазині E-WATT, використовує три світлодіоди типу SMD3030 і має потужність 1,5 Вт при напрузі 12 В постійного струму. Колірна температура цього модуля складає 6500 К, що відповідає холодному відтінку з легким синім відтінком. Світлова віддача модуля становить 80 лм/Вт, а світловий потік досягає 120 лм. Кути розпространення променів модуля можуть досягати до 140° завдяки застосуванню спеціальної лінзи у формі півсфери. Оцінюється, що модуль зможе працювати протягом 35 тисяч годин. Клас захисту пристрою становить IP65, що гарантує його захист від вологи та пилу. Замовити цей світлодіодний модуль можна в інтернет-магазині E-WATT, який спеціалізується на продажі освітлювальних виробів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Кут свічення | 140 град. |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00011713 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG19 5630-3 led W 1,5 W 6500 K, 12 В, IP65 білий із лінзою напівсфера |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 73х15 |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Ціна | 0.42 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴



