E-WATT: якісна та економічна світлотехніка
Інтернет-магазин E-WATT представляє нову лінійку ламп серії ВТ формату А60 від BIOM, призначену для споживачів, які шукають високу якість світлотехніки за оптимальною, прийнятною вартістю. Під час виробництва цих ламп були використані вдосконалені елементи і компоненти, що пройшли численні тестування, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію.
Лампи з серії ВТ від BIOM мають багато переваг. Наприклад, LED лампа з потужністю 12 Вт відповідає лампі розжарювання з потужністю в 105-110 Вт. Регулювання яскравості світіння здійснюється за допомогою звичайного клавішного або аналогічного вимикача з чотирма режимами 12/6/3/1,6 Вт. Таке регулювання дозволяє забезпечити значну економію електроенергії. У порівнянні з традиційними лампами, світлодіодні лампи нового покоління споживають на 80% менше енергоресурсів, що дозволяє зменшити витрати з оплати рахунків і звести до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище. Економічні лампи BIOM прослужать вам до 7-ми років, що дозволить вам економити не тільки на мінімальній витраті електроенергії, але і на відсутності необхідності заміни та купівлі нових ламп. А завдяки якісним елементам конструкції та захисту від перегріву, лампи в серії ВТ від BIOM забезпечують безперебійний та стабільний світловий потік навіть в умовах перепадів напруги. Крім того, світлодіодні лампи BIOM не мерехтять та не пульсують, дозволяючи створити максимально комфортне та приємне освітлення в будь-якій обстановці.
Лампи BIOM підходять для створення як основного, так і додаткового освітлення в квартирах, будинках або місцях громадського призначення, таких як парки, ресторани, магазини та інші. Вони універсальні та можуть бути встановлені як зовнішньо, так і внутрішньо, у люстрах або брах, а також в світильниках з плафонами або окремо.
Не забувайте, що дана модель ламп BIOM не передбачає повноцінну роботу з диммерами PWM (регуляторами яскравості світіння).
Оберіть лампи BIOM серії ВТ від E-WATT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00014103 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 12 м |
| Еквівалентна потужність | 108 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Димуються |
| Потужність | 12 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-532 A60 12 W E27 4500 K switch dimmable матова |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 1080 Lm |
| Стан | Нове |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 1.54 |
| Основні атрибути | |
| Тип світлодіодів | SMD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴







