Унікальний ретро-стиль ламп Filament, що випускає компанія BIOM, надихає на створення комфортної атмосфери в будь-якому приміщенні. Їх використання зручне не тільки в великих офісах, але і в простих житлових квартирах. Технологія LED Filament доступна всім, а придбати її можна в магазині E-WATT.
Крім високої якості продукції, від E-WATT клієнти отримують можливість безкоштовної доставки ламп в будь-яке місто України, а також професійну консультацію від кваліфікованих фахівців щодо використання ламп.
Серед очевидних переваг ламп Filament є тривалий термін експлуатації навіть при постійному використанні, високоякісна скляна колба, яка не нагрівається навіть після тривалої роботи, низьке споживання електроенергії, що дозволяє окупити вартість лампи через короткий період часу, а також широкий кут освітлення, рівний 360 градусам. Лампи Filament відмінно підходять як для використання в офісах, так і в домашніх умовах.
Якщо вам важлива якість продукції і професійний підхід, магазин E-WATT - оптимальний вибір. Тут є унікальні пропозиції для оптових клієнтів, оперативна доставка по всіх містах України у зручний час, широкий асортимент і приємні ціни. Створіть ідеальне освітлення будь-якого приміщення разом з E-WATT!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012272 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 100 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 8 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-411 A60 8 W E27 2350K Amber |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 720 lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 2350 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | A60 |
| Ціна | 2.38 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 106 ₴







