E-WATT: Ідеальний вибір - лампи Filament
Лампи Filament - це стильний ретро-дизайн, який переносить нас у минуле і дарує приємні емоції. Ці лампи зручні як для великих офісів, так і для звичайних житлових квартир. Нові технології роблять лампи доступними для всіх. Купити унікальні лампи Filament та насолодитися їх перевагами можна в магазині E-WATT. Крім високоякісного виробу, кожен клієнт має можливість замовити доставку ламп у будь-яке місто України. Кваліфіковані фахівці з радістю дадуть консультації щодо використання LED Filament.
Основні переваги ламп Filament:
тривалий термін експлуатації, навіть при постійному використанні;
високоякісна скляна колба, яка не нагрівається навіть після довгих годин роботи;
низьке споживання електроенергії, що дозволяє окупити вартість ламп вже за короткий період часу;
широкий кут освітлення, рівний 360 градусам;
лампи Filament ідеально підходять для використання як в офісах, так і в домашніх умовах.
При виборі якісного освітлення важливо звертати увагу на якість обслуговування, тому ми пропонуємо:
унікальні пропозиції для оптових клієнтів;
консультації фахівців магазину;
оперативну доставку у всі міста України в зручний для вас час;
широкий асортимент і приємні ціни.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012271 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-415 C35 LT 4W E14 2530K Amber свічка на вітрі |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Температура світла | 2530 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C35 |
| Ціна | 1.61 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 72 ₴







