Лампи Filament від E-WATT – ваш вибір для створення затишку в будинку! У нашому інтернет-магазині ви знайдете найсучасніші лампи LED Filament з привабливим ретро-дизайном, що відмінно поєднують в собі економічність та зручність в експлуатації. Вони ідеально підходять для будь-якого інтер'єру, надаючи йому неповторний шарм та атмосферність.
Лампи Filament від E-WATT мають низьке споживання електроенергії, довгий термін експлуатації та високоякісну скляну колбу, що не нагрівається під час роботи. Крім того, вони мають широкий кут освітлення рівний 360 градусам та можуть бути використані як в офісах, так і в домашніх умовах.
У нашому інтернет-магазині E-WATT ви знайдете унікальні пропозиції для оптових клієнтів, консультації фахівців та оперативну доставку в будь-яке місто України. Ми гарантуємо широкий асортимент та приємні ціни.
Зробіть ваш будинок ще затишнішим та атмосфернішим з лампами Filament від E-WATT!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00012270 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 50 W |
| Матеріал корпусу | Скляні |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom FL-315 C35 LT 4W E14 2800 K свічка на вітрі |
| Робоча напруга | 220 V |
| Світлова видатність | 110 Lm/W |
| Світловий потік | 440 Lm |
| Температура світла | 2800 K |
| Тип світлодіодів | Filament |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C35 |
| Ціна | 1.33 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴







