Світлодіодний модуль BRT XG61 5050-3 led RGB IC 2811 0.72W 12В з лінзою, доступний в інтернет-магазині E-WATT, є ідеальним рішенням для створення яскравого та насиченого освітлення. Цей модуль використовує три квадратні світлодіоди типу SMD5050, які забезпечують потужність 0,9 Вт при напрузі 12 В. Завдяки використанню RGB-діодів, керованих за допомогою протоколу IC 2811, модуль дозволяє отримувати широку гаму кольорів та відтінків. Кути розліту променів досягають 120°, що забезпечує рівномірне та яскраве освітлення. Термін служби модуля оцінюється на рівні 35 тисяч годин, а клас захисту IP65 гарантує його захищеність від пилу та вологи. Цей світлодіодний модуль є надійним та ефективним рішенням для освітлення рекламних щитів, вітрин магазинів та інших об'єктів. Замовити модуль BRT XG61 5050-3 led RGB IC 2811 0.72W 12В з лінзою можна на сайті інтернет-магазину E-WATT.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Максимальна потужність | 0.9 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5050 |
| Кут свічення | 120 град. |
| Колір світіння | RGB (різнокольоровий) |
| Колірна гамма | RGB |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00012213 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT XG61 5050-3 led RGB IC 2811 0.72W 12 В з лінзою |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 86х18х7 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 50000 год |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴




