Світлодіодний модуль BRT 2835-3 1.5 W 6500 K, 220 В, IP65 білий, який доступний у інтернет-магазині E-WATT, є ідеальним рішенням для освітлення зовнішніх приміщень. Цей модуль працює при широкому діапазоні напруги від 176 до 265 В, з енергоспоживанням всього 1,5 Вт. Він складається з трьох світлодіодів типу SMD2835, які гарантують яскраве світло з колірною температурою 6500 К. Модуль має широкий кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє рівномірно освітлювати приміщення. Світлова віддача цього модуля становить 45 лм/Вт, при цьому світловий потік складає 70 лм. Даний модуль має довгий термін служби до 35 000 годин і відповідає класу пилевологозахищеності IP65, що робить його ідеальним вибором для вуличного освітлення або освітлення приміщень з високою вологою. Ви можете придбати цей світлодіодний модуль в інтернет-магазині E-WATT за вигідною ціною.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 70 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD2835 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна гамма | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
| Габарити | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 00-00009916 |
| Валюта | USD |
| Клас захисту | IP65 |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT 2835-3 1.5 W 6500 K, 220 В, IP65 білий |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розмір | 75х12 мм |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Термін експлуатації | 35 000 год |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 6500 K |
| Ціна | 0.91 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴




