
Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led WW 1,5 W 3000 K, 12 В, IP65 теплий білий закритий з лінзою
8 ₴
- Немає в наявності
- Код: 00-00001338
+380 (99) 341-27-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led WW 1,5W 3000K 12В IP65 теплий білий закритий з лінзою, доступний в інтернет-магазині E-WATT, є ідеальним рішенням для освітлення з високою ефективністю. Завдяки трьом діодам типу SMD5630, цей модуль має потужність 1,5 Вт при робочій напрузі 12 В. Колірна температура модуля становить 3000 К, що надає приємний теплий білий відтінок світла.
Цей модуль має вражаючу світловіддачу в 90 лм/Вт, забезпечуючи світловий потік на рівні 135 лм. Завдяки спеціальній лінзі, кути розльоту променів досягають 140°, що забезпечує розсіювання світла по широкому простору. Термін служби модуля оцінюється у 35 000 годин, що гарантує тривале та стабільне освітлення.
Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led WW 1,5W 3000K 12В IP65 має клас захисту IP65, що означає його захист від пилу та вологи. Це дозволяє використовувати його як у внутрішніх, так і в зовнішніх приміщеннях. Замовлення даного модуля можна зробити в інтернет-магазині E-WATT, де гарантується висока якість продукції та швидка доставка.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OEM |
| Кількість світлодіодів | 3 шт. |
| Кількість кольорів | 1 |
| Максимальна потужність | 1.5 Вт |
| Напруга | 12 В |
| Світловий потік | 135 лм |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип | Світлодіодний модуль |
| Тип світлодіодів | SMD5630 |
| Тип з'єднання | 2 дротове |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колірна гамма | Теплий білий |
| Колірна температура | 3000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00001338 |
| Валюта | USD |
| Назва | Світлодіодний модуль BRT M2 5630-3 led WW 1,5 W 3000 K, 12 В, IP65 теплий білий закритий з лінзою |
| Наявність | Немає в наявності |
| Розділ | Світлодіодні модулі |
| Стан товару | Новий |
| Ціна | 0.17 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 ₴



