E-WATT: доступність і висока якість світлотехніки
Інтернет-магазин E-WATT радо представляє нову лінійку ламп серії ВТ формату C37 від BIOM. Новинка призначена для споживачів, які бажають отримати високу якість світлотехніки за оптимальною, прийнятною вартістю. Лампи нового покоління від BIOM - доступні варіанти для створення комфортного і природного освітлення.
У процесі виробництва лінійки сучасних ламп були використані вдосконалені елементи і компоненти, що забезпечує надійну і довговічну експлуатацію світлотехніки. Нові лампи мають вартість, яка на 15% нижче ціни попередньої лінійки, що робить їх ще більш доступними для покупців.
Останнім часом світлодіодні лампи BIOM отримали широку популярність завдяки своїм незаперечним перевагам, які на практиці здатні оцінити кожен. Лед лампи відрізняються високим індексом передачі кольору (CRI> 80 Ra), завдяки чому вони найбільш правильно і природно передають колір світлового потоку. Це дозволяє створити найбільш якісне і комфортне, подібно сонячному світлу, освітлення.
Лед лампи BIOM виживають на 80% менше енергоресурсів, завдяки чому вдається в кілька разів зменшити витрати з оплати рахунків і звести до мінімуму негативний вплив на навколишнє середовище. При цьому такі джерела світла не потребують спеціальної утилізації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001423 |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-549 C37 4W E14 3000 К матова |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Температура світла | 3000 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E14 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴





