E-WATT: якість і вигода у світі LED освітлення
E-WATT, інтернет-магазин світлотехніки, радий представити своїм клієнтам нову лінійку світлодіодних ламп серії ВТ формату C37 від BIOM. Ці лампи орієнтовані на споживачів, які бажають отримати високу якість за оптимальною вартістю.
Кожен компонент, який входить до складу світлотехніки, пройшов численні тестування, що гарантує надійну і довговічну експлуатацію. Нова серія ламп від BIOM - це вигідна інновація, яка дозволить вам відчути всі переваги світлодіодного освітлення на практиці.
Останнім часом світлодіодні лампи BIOM отримали широку популярність завдяки своїм незаперечним перевагам. Перш за все, вони мають високу світловіддачу. Наприклад, лампа з потужністю 4 Вт серії ВТ від BIOM буде відповідати лампі розжарювання з потужністю в 35-36 Вт, що означає значну економію електроенергії. За рахунок зниження споживання ресурсів на 80% ви зможете зменшити витрати з оплати рахунків і зберегти довкілля від негативного впливу.
Лед лампи також є екологічним варіантом, так як не містять ртуті, що означає, що вони не потребують спеціальної утилізації. Крім того, кольорова гамма освітлення є натуральною і природньою, що дозволяє легко створювати різні ефекти в освітленні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Колір світіння | Нейтральний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Артикул | 00-00001422 |
| Валюта | USD |
| Гарантійний термін | 24 м |
| Еквівалентна потужність | 36 W |
| Матеріал корпусу | AL+PL |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Потужність | 4 W |
| Назва | Світлодіодна лампа Biom BT-548 C37 4 W E27 4500 K матова |
| Наявність | Немає в наявності |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Розділ | Світлодіодні лампи E27 |
| Світлова видатність | 90 Lm/W |
| Світловий потік | 360 Lm |
| Стан товару | Новий |
| Температура світла | 4500 K |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип цоколя | E27 |
| Форм-фактор | C37 |
| Ціна | 0.88 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 ₴





